Profil společnosti JPM

Zahájili jsme svou činnost v říjnu 1998 a zpočátku se specializovali pouze na regionální rozvoz kusových zásilek. Postupem času jsme svou činnost rozšířili na vnitrostátní i mezinárodní dopravu.

V roce 2019 jsme dokončili rozsáhlou rekonstrukci historické budovy kotelny z roku 1896 v areálu bývalého Dolu Alexander, kterou jsme přebudovali na nové sídlo firmy a autoservis. Mohli jsme tak opustit ne zcela vyhovující prostory původního autoservisu, pronajaté kanceláře a začít využívat výhod moderně vybavené autodílny, zázemí a kancelářských prostorů.

V současné době disponujeme v Česku 87 vozidly s hmotností 1 – 25 t a 8 vozidly na Slovensku, kde máme založenou sesterskou společnost JPM logistics SK s.r.o.

Nabízíme nákladní silniční dopravu po ČR, EU i do třetích zemí. Vozidla jsou vybavena navigacemi a jsou on-line sledována, některá smějí převážet nebezpečný náklad dle úmluvy ADR. Naložené zboží je pojištěno až do výše 2 mil. Kč. Asi 70 % vozidel má hydraulická zvedací čela, což umožňuje vyložení nákladu přímo na místo určené zákazníkem bez jakékoli jeho manipulační techniky.

  • Provádíme distribuci Coca-Coly formou cross-docku v severomoravském, olomouckém a  žilinském kraji
  • Zabezpečujeme doručování zásilek společnosti Raben Logistics Czech a.s., DACHSER Czech Republic a.s.
  • Zajišťujeme dodávky typu „Just-In-Sequence“ do automobilky Hyundai
  • Jsme překladištěm elektroodpadu společnosti ASEKOL s.r.o. včetně zajištění svozu z celé Moravy 

Zabýváme se spediční činností a vytěžováním vozidel dopravců, s kterými máme smluvní vztah. Máme také vlastní autoservis a pneuservis.

Naší hlavní snahou je maximální spokojenost zákazníka, které dosahujeme spolehlivostí, flexibilitou a příznivými cenami.